Svatební salon Olomouc

Marta Musilová Fashion Designer

Marta Musilová Fashion Designer není klasický svatební salon. Marta Musilová je profesionální módní návrhářka, která má vlastní módní dílnu, kde realizuje svatební a společenské šaty na zakázku. O tom, že je Marta skutečně šikovná, svědčí desítky spokojených nevěst, pro které Marta realizovala svatební šaty přímo na míru. Jaká je výhoda svatebních šatů šitých na míru? Především fakt, že jsou šaty vaše a nikdo jiný podobné mít nikdy nebude a neměl - tedy pokud se nerozhodnete šaty po svatbě prodat.

Svatební šaty od Marty jsou originální a působí dokonale. Marta si dává na každé zakázce maximálně záležet a jak sama říká, její klientky jsou jí nade vše. Marta se však nezabývá jen výrobou svatebních šatů, je schopná ušít dokonalé denní, společenské a také večerní šaty. Módní dílna má za sebou mnoho úspěšných módních přehlídek po celé ČR.

Marta Musilová Fashion Designer

Marta Musilová Fashion Designer

Opletalova 6, Olomouc 77900 Tel.: +420 605 875 880 E-mail: info@martamusilova.cz

www.martamusilova.cz

Doporučujeme

Svatební fotograf Olomouc

Svatební salony Olomouc

V Olomouci je poměrně dost svatebních salonů. S námi se můžete v salonech lépe zorientovat, najít ten nejvhodnější a především ověřený - kde k Vám budou přistupovat s úctou a na profesionální úrovni.