Svatební salon Olomouc

Svatební salon Bella

Svatební salon Bella najdete nejen Olomouci. Bella má pobočky také v dalších městech Česka. Narazit na salon Bella tak můžete například i ve Valašské Meziříčí, Hradci Králové nebo v Brně. Jedná se tedy o síť svatební salonů s působností po celém Česku. Díky tomu má může svým klientům salon Bella nabídnout skutečně bohatý sortiment svatebních šatů, společenských šatů ale i pánských obleků, což ocení všichni muži, kteří nechtějí trávit dlouhé hodiny obcházením obchodů a zkoušením obleků.

Svatební salon Bella má v nabídce nejen společnské šaty ale také doplňky a obuv. V Bella salonu se tak můžete kompletně obléct a vybavit na společenskou akci nebo svatbu. Novinkou jsou pak zeštíhlující šaty pro plnoštíhlé a těhotenské svatební šaty, které příjemně maskují bříško. Všechny svatební šaty v salonu Bella jsou značkové a navržené podle nejnovějších svatebních trendů.

Svatební salon Bella

Svatební salon Bella

Komenského 19, 779 00 Olomouc Tel.: +420 774 899 365 E-mail: salonbella@volny.cz

www.salonbella.cz

Doporučujeme

Svatební fotograf Olomouc

Svatební salony Olomouc

V Olomouci je poměrně dost svatebních salonů. S námi se můžete v salonech lépe zorientovat, najít ten nejvhodnější a především ověřený - kde k Vám budou přistupovat s úctou a na profesionální úrovni.