Svatební salon Olomouc

Svatební salon Caxa

Svatební salon Caxa zřejmě není potřeba příliš moc představovat. Je to jeden z největších a nejstarších svatebních salonů v Olomouci. Najdete zde obrovský výběr všech možných typů svatebních šatů - svatební šaty pro plnoštíhlé, luxusní svatební šaty, klasické svatební šaty i oblíbené svatební šaty s bohatým zdobením a krajkami. Ovšem svatební šaty nejsou to jediné, co vám salon může nabídnout. Samozřejmostí jsou svatební doplňky, svatební dekorace, pozvánky, přáníčka, výzdoba tabule a mnohé další.

Svatební salon Caxa vám může nabídnou tolik oblíbenou svatbu na klíč ale také svatební asistenci vč. zajištění svatební koordinátorky. Svatební asistentka vám usnadní práci na přípravě svatby a pak v průběhu svatby pomáhá s jejím hladkým průběhem. Pokud si chcete svatbu opravdu užít na maximum, tak doporučujeme určitě využít služeb svatební asistentky.

Svatební salon Caxa

Svatební salon Caxa

Olomoucká 67, 783 72 Velký Týnec -Vsisko Tel.: +420 608 85 89 85 E-mail: info@caxa.cz

www.caxa.cz

Doporučujeme

Svatební fotograf Olomouc

Svatební salony Olomouc

V Olomouci je poměrně dost svatebních salonů. S námi se můžete v salonech lépe zorientovat, najít ten nejvhodnější a především ověřený - kde k Vám budou přistupovat s úctou a na profesionální úrovni.