Svatební salon Olomouc

Svatební salon Valery

Svatební salon Valery nenajdete přímo v Olomouci ale v kousek za Olomoucí, v malebném městečku Šternberk. Salon Valery cílí především na nevěsty, které hledají levné svatební šaty. Levné však neznamená nekvalitní, alespoň v provedení salonu Valery. Sám salon uvádí na svém webu, že nabízí svatební šaty české výroby. Ceny za šaty i půjčovné jsou doslova lidové, svatební šaty si zde totiž půjčíte již za 2500 Kč. Valery se tak stane útočištěm pro nevěsty s napnutným rozpočtem.

Svatební šaty půjčuje salon Valery na 4 dny a vyzvedávají se 2 dny před termínem. Velkou předností salonu Valery je také to, že veškeré úpravy na šatech jsou prováděny ZDARMA, přičemž se Vám bude věnovat vždy profesionál, který zhodnotí, jak a kde půjdou šaty upravit tak, aby Vám perfektně padly - doslova jako šité na míru. Salon Valery samozřejmě nenabízí pouze svatební šaty. Najdete zde i společenské šaty, šaty pro boubelky, zeštíhlující šaty, šaty pro matku svatby ale i spoustu svatebních doplňků.

Svatební salon Valery

Svatební salon Valery

Hlásnice 9, Šternberk 78501 Tel.: +420 776 242 636 E-mail: salonvalery@seznam.cz

www.salonvalery.cz

Doporučujeme

Svatební fotograf Olomouc

Svatební salony Olomouc

V Olomouci je poměrně dost svatebních salonů. S námi se můžete v salonech lépe zorientovat, najít ten nejvhodnější a především ověřený - kde k Vám budou přistupovat s úctou a na profesionální úrovni.